ikona_půjčka radar.jpg

Půjčka Radar - jednoduché a spolehlivé řešení pro vás

Jednoduché
snadné vyřízení
Spolehlivé
řešení pro vás
Bezpečné
poskytovatel ověřený ČNB
Dostupné
řešení pro vás
Do 24 h 
své peníze můžete mít
Poplatky
žádné skryté poplatky

Nový newsletter listopad 2018

 

Pravidla, která by jsme před půjčením peněz měli zvážit: 

 

1. Mám své rodinné finance pod kontrolou: Věnuji pozornost svým příjmům a výdajům a mám o nich přehled. 

2. Vytvářím si rezervu pro případ mimořádných výdajů. Zde platí staré dobré pravidlo našich babiček, které rozdělily peníze do obálek dle určení utracení a do poslední obálky odložily hotovost "na horší časy." Kolik si odložíte záleží na vás, obecné pravidlo hovoří o nejméně 10% příjmů. V praxi to vypadá tak, že neutrácím více než vydělám. Více na toto téma někdy příště. 

3. Dvakrát měř, jednou řež: Toto pravidlo už jsme určitě slyšeli, dokonce i ve škole. Většině z nás ale škola neřekla o penězích nic, snad kromě toho, že jsou špatné. Měl bych pečlivě zvážit zda půjčku potřebuji, jakou částku, jakou cenu jsem ochoten zaplatit a jak dlouho budu splácet. Téměř každý člověk v naší republice si někdy půjčil peníze, lhostejno zda od rodičů, dětí, kamarádů, bank či nebankovních společností. Na půjčování peněz není nic špatného, pečlivě ale zvažujte od koho si půjčujete a na co si půjčujete.  

4. Porovnávejte: Porovnávejte více nabídek od různých poskytovatelů. Nejednejte ukvapeně a pečlivě zvažujte dané nabídky. Přemýšlejte i nad takovými věcmi jako je nenadálé snížení příjmů v důsledku nemoci nebo nezaměstnanosti. Budu schopen splácet, když se mi sníží příjmy? Dnes lze takové výpadky příjmů pojistit. 

5. Mluvte pravdu nespletete se: Protože jsem zodpovědný a čestný udávám při žádosti vždy pravdivé informace. Když si nevymýšlím nemusím si pamatovat, co jsem přesně říkal a komu. 

6. Než něco podepíši, tak si to přečtu: Podrobně se seznamte s podmínkami, řádná smlouva musí mít v současné době písemnou formu. Její součástí jsou obě smluvní strany, částka půjčky, počet splátek, úrok, RPSN, celková částka, kterou zaplatíte v případě dodržení smlouvy. Prostudujte i co se děje v případě neplacení, tedy sankce a pokuty. Pokud něčemu nerozumíte, tak se nebojte zeptat. 

7. Pozor na poplatky: Poplatky mohou být součástí smlouvy, pokud ale chce někdo poplatek předem, většinou s tím, že úvěr byl schválen a máte poslat peníze na ....., tak zbystřete. Může jít o pokus vás okrást. Zde platí jednoduché pravidlo, když jdu do banky si půjčit, tak tam přece nenesu peníze. Většina poplatků předem je zákonem zakázána. Pokud si nejste jisti, hledejte více informací, buďte obezřetní. Nemusím doufám zdůrazňovat, že se nejedná o jednání solidních bankovních či nebankovních institucí. 

8. Mám problém s placením: Pokud se dostáváte do problémů s placením, tak jednejte. Oslovte věřitele a hledejte schůdné řešení. Řešením není "hrát mrtvého brouka", čili nekomunikuji. Pokud dojte ke splatnění smlouvy může dojít i k vymáhání formou exekuce a vy se můžete jednoho dne probudit a mít zablokovaný účet v bance nebo exekuci na plat či důchod. Rovněž půjčení dalších peněz na to abych zaplatil splátky půjček minulých je cesta do pekel. Je to oddálení problémů velmi často o 1 měsíc a pak musím zaplatit další půjčku navíc. 

 
 
Hlava_40%.jpg
14.11.2018 13:23:57
reder.finance
O nás.
V oblasti financí pracuji od r 1998. Od r. 2007 se specializuji na půjčky a úvěry pro fyzické i právnické osoby. Mohu vám nabídnout profesionální služby zejména v oblasti zápůjček a úvěrů. 
Dle zákona o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. jsem Samostatný zprostředkovatel spotřebitelského úvěru.

Zdeněk Reder, Sídlo: Ke Čtyřmezí 90/9, 735 42 Těrlicko-Hradiště, IČO: 60030119.  

Zavedeným termínem "půjčka"  a "úvěr" na tomto webu označujeme "zápůjčku" podle nového Občanského zákoníku v platném znění. 

Kancelář:                                                                 
Jablunkovská 410
739 61 Třinec
Mobil: 778 526 116

E-mail: reder.finance@gmail.com

Otvírací doba kanceláře: 
Pondělí - čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek:                    9:00 - 16:00
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one